Fan stránka fotbalového klubu Hlučín

Hlučín – Otrokovice 0:2 (0:1)

3.8.2019

První zápas hlučínským fotbalistům nevyšel. Slezané na domácím trávníku toho moc nepředvedli. Za celé utkání pomalu neohrozili brankáře Semanka. Otrokovice si nakonec odvezly výhru 2:0.

„Věděli jsme, že soupeř má sílu v standardních situacích. Bohužel už v sedmé minutě jsme inkasovali,“ zlobil se trenér Hlučína Marcel Melecký. Po rohovém kopu, když míč skočil na pětce se trefil Malý.

„Chyběla nám herní kvalita. Nebyli jsme schopni si vytvořit žádnou velkou šanci. Naopak po naší chybě šly Otrokovice do brejku, naštěstí nás podržel brankář Kodeš,“ pokračoval hlučínský kouč.

Po přestávce si Hlučín vytvořil převahu. „Posledních dvacet minut jsme měli převahu, bohužel naše snažení končilo před šestnáctkou,“ posteskl si Melecký. Jedinou šanci Hlučína měl Macíček, ale skóre se neměnilo.

„Nakonec jsme inkasovali ještě druhý gól. Zasloužená porážka, gól bychom nedali, ani kdyby se hrálo dva dny,“ zakončil Marcel Melecký.

Branky: 7. Malý, 92. Novák. Rozhodčí: Černý – Pelikán, Mayer. ŽK: Heiník, Mac – Slaný, Přikryl. ČK: 82.Slaný. Diváci: 160.

Hlučín: Kodeš – Wolf, Heiník, Mac, Vengřinek – Opatřil (75. Hudeczek), T. Dostál (83. Gros), Štefek, Krejčí (46. Macíček)– Kraut, Jančík (54. Pyclík). Trenér: Marcel Melecký.